5 augustus 2021

Verwarde, bebloede man overleden

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

HELMOND – De rijksrecherche is een onderzoek gestart naar het overlijden van een man nadat hij vanmorgen naakt en bebloed door de stad liep. Agenten troffen hem en brachten de man naar het ziekenhuis, waar hij even later overleed.

Omstreeks 3:30 uur vannacht kreeg de politie een melding dat er een bebloede man naakt over de Zeeltstraat liep. Ter plekke troffen de agenten de man in verwarde toestand aan.

De agenten vervoerde de man zelf naar het ziekenhuis omdat de man met spoed hulp nodig had maar er geen ambulance snel genoeg beschikbaar was.

De man kreeg in de politiewagen een hartstilstand. “De man is onder verzet meegenomen. Hij was zodanig in de war dat hij niet mee wilde. We hebben geen aanwijzing dat de politie iets verkeerd heeft gedaan, maar de Rijksrecherche moet dat objectief onderzoeken.” Aldus een woordvoerder van de politie.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie