Brutale overval op drankbezorger

ZAANDAM – Zondagmorgen omstreeks 4:30 uur heeft de politie een 30-jarige man gearresteerd die vlak daarvoor een drankbezorger van zijn auto had beroofd met een doorgeladen wapen. Toen agenten hem wilde aanhouden, reed hij twee keer op hun in met de gestolen auto. De politie besloot hierop op de auto te schieten, waarna de man gearresteerd kon worden.

De verdachte sprak de drankbezorger aan op de Poelenburg, vrijwel direct kreeg hij een vuurwapen op zich gericht. De verdachte man heeft daarna de auto overgenomen en reed er vandoor.

De gealarmeerde politie kreeg de gestolen auto in het vizier op de Rode Zee. De verdachte bestuurde het voertuig en wilde vluchten. Na zijn arrestatie werd het vuurwapen wat bij de beroving was gebruikt gevonden in de auto.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie