1 december 2020

Arrestaties na vuurwerk ontploffing

2 min read

BORN – Gisteravond omstreeks 18:30 uur raakte een man ernstig gewond nadat er illegaal vuurwerk ontplofte. De politie vermoedde dat er meer vuurwerk in de woning aanwezig zouden zijn en doorzocht het huis. Drie personen zijn hierbij aangehouden.

Mogelijk zijn de drie betrokken bij het vuurwerk ongeval. Het zou gaan om een vrouw en twee mannen

De politie houd er sterk rekening mee dat her vuurwerk is ontploft in een garage bij een woning aan de Heierweg. Het slachtoffer is met verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis, hij is niet in levensgevaar.

Tijdens de doorzoeking troffen agenten een grote hoeveelheid illegaal vuurwerk aan in de woning, waaronder cobra’s. Een gecertificeerde vervoerder heeft het vuurwerk afgevoerd.

Het onderzoek naar het ongeval gaat nog verder.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.