27 november 2020

Vermiste Max gevonden

2 min read

ANTWERPEN – Het lichaam van de vermiste Max Meijer werd vrijdagavond uit het water gehaald bij de Waagnatie door de Vlaamse scheepvaartpolitie. Het Antwerpse parket stuurde een dokter om het lichaam te identificeren.

De 23-jarige verdween op 8 december na een avondje stappen in Antwerpen. Hij werd voor het laatst gezien bij een kebabzaak in het Schipperskwartier. De plek waar zijn lichaam vrijdagavond is aangetroffen, ligt daar op een steenworp afstand vandaan.

„Het onderzoek naar de omstandigheden van deze tragische gebeurtenis, loopt verder. Er zijn momenteel geen aanwijzingen van kwaad opzet”, zo laat het Openbaar Ministerie weten.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.