21 oktober 2021

Kind mishandeld op straat

2 min read

HAARLEM – Donderdagmiddag rond 17:30 uur is een 10-jarige jongen van zijn fiets geschopt en mishandeld door een vrouw. Het incident gebeurde op de Acaciastraat in Haarlem. Volgens de politie werd de jongen uit het niets mishandeld.

De jongen was met een vriendje over de Acaciastraat aan het fietsen toen de vrouw ineens tussen de jongens kwam fietsen. De vrouw gaf vervolgens de jongen een trap waardoor hij viel, de vrouw schopte de jongen vervolgens meerdere keren tegen het hoofd en fietste daarna weg.

Het vriendje was zo geschrokken van de gebeurtenis, dat hij zich tijdens de mishandeling in de bosjes heeft schuil gehouden. Nadat de vrouw was weggefietst, hielp de jongen zijn vriendje en fietste het tweetal naar huis. Thuis werd de politie meteen gealarmeerd. Het slachtoffer werd in het ziekenhuis opgenomen.

Volgens de jongens gaat het om een vrouw van ongeveer 30 jaar oud. Zij zou blond haar hebben en fietste op een donkergekleurde fiets met een groen kratje voorop.

De politie is op zoek naar getuigen en vraagt hen zich bij de politie te melden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie