16 oktober 2021

Zwaargewonde bij aanrijding Ridderkerk

2 min read

RIDDERKERK – Bij een eenzijdig verkeersongeluk op de kruising van de  Rotterdamseweg met de Vlietweg is donderdagmiddag  een persoon zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht.

Het ongeluk gebeurde rond 13:40 uur. Een van de bestuurders zou op de baan gereden hebben om linskaf te slaan, maar reed vooralsnog rechtdoor. Op de kruising botste de auto tegen een voertuig uit de andere richting, deze kwam uiteindelijk tegen een stoplicht tot stilstand.

Het zwaargewonde slachtoffer werd door de brandweer uit het voertuig gehaald, ook werd een traumahelikopter ingezet vanuit Amsterdam.

Welk voertuig er bestuurd werd door het zwaargewonde slachtoffer is nog onduidelijk, de andere bestuurder bleef bij het ongeluk ongedeerd.

Beide auto’s worden door een bergingsbedrijf weggesleept.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie