19 januari 2021

Fatale aanrijding door NS Bus

2 min read

BUSSUM – Omstreeks 16:35 uur woensdagmiddag heeft er een ernstige aanrijding plaatsgevonden op de Comeniuslaan in Bussum. Een NS-stopbus ramde ongeveer zeven auto’s en reed de de bestuurder van een bakfiets aan. De bestuurder van de bakfiets, een vrouw uit Naarden, raakte bekneld onder de bus, zij heeft de aanrijding niet overleefd. In de bakfiets zat ook een kind, deze is er ongedeerd vanaf gekomen.

Over de toedracht van het ongeval is verder nog niks bekend. Een woordvoerder van de brandweer Gooi- en Vechtstreek heeft laten weten dat de aanrijding kon gebeuren doordat de buschauffeur mogelijk onwel was geworden. De politie kan dit nog niet bevestigen.

Tussen Weesp en Naarden-Bussum was er eerder vanmiddag een sein- en wisselstoring op het spoor, hierdoor konden er tot 19:00 uur geen treinen rijden. Een NS woordvoerder heeft bevestigt dat de NS-bus die het ongeluk vermoedelijk veroorzaakte, werd ingezet vanwege de storing.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie