24 oktober 2021

Deel Rotterdam zonder warm water

2 min read

ROTTERDAM – Ruim 1800 huishoidens in de wijken Kralingen en De Esch zitten zonder warm water en verwarming. “Het kan nog wel even duren voordat het is opgelost”, zegt Kim Vogten van Eneco.

Tijdens werkzaamheden raakte werknemers van een bouwbedrijf één van de leidingen van de stadsverwarming. Eneco laat weten dat in totaal drieduizend aansluitingen overlast ervaren van de storing. Het gaat naast de 1800 huishoudens ook om bedrijven en instellingen, onder andere een zorgcentrum en een serviceflat.

 

De serviceflat die hier hinder van ervaart is de Theodora Wilhelmina Termaat Stichting. Daar verblijven ongeveer tachtig mensen vanaf 75 jaar die vanuit hun woning alarm kunnen slaan als ze zorg nodig hebben.

 

“Ik krijg het één na het andere telefoontje. Inmiddels hebben we wel weer warm water, maar nog steeds geen verwarming. De mensen hebben het koud.” Zo laat een bezorgde medewerker weten.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

 

Geef een reactie