24 juni 2021

Schutter Wiersum voor de rechter

2 min read

AMSTERDAM – De Almeerder Giërmk B. js mogelijk de persoon die Advocaat Derk Wiersum heeft doodgeschoten. Volgende week woensdag verschijnt hij voor het eerst voor de rechter. Zo laat het Openbaar Ministerie weten.

Volgens het OM is B. degene die met een vuurwapen schoten heeft gelost op de gevierde advocaat. Hij wordt verdacht van moord in vereniging. Dit betekent dat hij met meerdere personen voor de moord verdacht wordt.

Naar verluidt zou ook een neef van de gearresteerde Ridouan Taghi vastzitten voor de schokkende moord. Taghi wordt aangewezen als de opdrachtgever voor deze moord.

Woensdag 15 januari zal de zitting in de extra beveiligde bunker in Amsterdam plaatsvinden. Deze zitting zal een voorbereiding zijn, wanneer de inhoudelijke zaak plaatsvindt is nog niet bekend.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie