18 oktober 2021

Kind valt uit raam

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ROTTERDAM – Vanmiddag zijn de Rotterdamse hulpdiensten uitgerukt nadat er een kind op de twee etage uit het raam was gevallen. Het ongeluk gebeurde rond 13:00 uur in een woning aan de Groene Hilledijk. Het kindje kwam na de val op een luifel terecht. Naar eigen zeggen klom het kindje op de bank en viel vervolgens uit het raam terwijl de moeder op het toilet was.

Het kind heeft de val overleefd. De brandweer kon de kleine persoon van de luifel halen waarna de dreumes aan de verwondingen werd geholpen.

Toen de hulpdiensten arriveerden stond de straat vol met andere bewoners. ,,We zagen hoe een brandweerman een ruitje op de eerste verdieping eruit tikte en op de luifel sprong. Niemand snapt hoe het kindje daar terechtkwam, want de ramen zaten op dat moment dicht en hij lag best ver richting de rand.” Zo vertelt een man die vanaf de overkant toekeek.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie