1 december 2020

Stoffelijk overschot in IJssel gevonden

2 min read

S-HEERENBROEK – In de IJssel bij ‘s-Heerenbroek heeft de politie donderdagmiddag een lijk aangetroffen. Zij onderzoeken of het de persoon is die overboord sloeg tussen Eefde en Zwolle begin december vorig jaar.

De politie startte op 4 december afgelopen jaar een grote zoekactie naar een drenkeling in de IJssel tussen Zwolle en Hattem. Volgens omstanders zou een 35-jarige matroos de avond daarvoor overboord zijn geslagen.

Er werd die dag op een ‘verdachte plek’ gezocht met een sonarboot. Voor de zoektocht werd ook een helicopter ingezet, maar de hulpdienst troffen niemand aan.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.