28 november 2021

Moeder zwaargewond na aanrijding

2 min read

DEN HAAG – Op de Loosduinsekade raakte een vrouw gistermiddag zwaargewond nadat zij tijdens het fietsen door een auto werd geschept en tientallen meters werd meegesleurd. Haar 9-jarige dochtertje, die net niet geraakt werd, zag alles gebeuren.

De moeder stak al fietsend de weg over op een oversteekplaats ter hoogte van evangelisch centrum Capitol en werd daar geramd. Volgens de getuigen reed de auto ‘met een rotgang’ richting het centrum. De bestuurder van de auto kon het meisje nog ontwijken maar haar moeder niet meer. Een traumahelikopter werd opgeroepen vanuit Rotterdam, maar kon door laaghangende bewolking niet vliegen.

Het slachtoffer is gefixeerd op een vacuümmatras en met spoed naar het ziekenhuis overgebracht.

Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is nog niet duidelijk. De politie heeft de auto en fiets meegenomen naar bureau Zichtenburg voor verder onderzoek.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie