5 december 2020

Lekkage Rotterdam is opgelost

2 min read

HP

ROTTERDAM – Een waterlekkage zorgde er donderdagmiddag rond 15:30 uur voor dat de Lijnbaan in het centrum van Rotterdam blank kwam te staan. Zo’n twintig meter van de straat stond onder water. Zeven winkels zaten zonder en bij twee winkels stroomde het water de kelder in.

De problemen waren vrijdagochtend weer verholpen, inmiddels hebben alle winkels weer water en zijn ze weer toegankelijk voor het publiek. Het straatwerk ligt echter wel, nog open, maar deze wordt in de loop van vandaag hersteld.

Wat de oorzaak van de lekkage is wordt nog onderzocht.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.