1 december 2020

Twee gewonden bij schietpartij in Amsterdam Zuidoost

1 min read

Vannacht zijn twee mannen neergeschoten, dit gebeurde in de buurt van de Gaasperplas in Amsterdam Zuidoost.

Omstreeks 03:50 werderen er meerdere ambulances,een traumahelikopter en diverse politie eenheden opgeroepen voor de schietpartij aan de Valburgdreef. De twee slachtoffers werden aangetroffen op een parkeerplaats. Ze waren volgende de lokale nieuwssite AT5 wel aanspreekbaar, volgens de politie zijn de schutters of schutter gevlucht in een auto. Naar de schietpartij word nog verder onderzoek gedaan.

Foto:©Hoogland-Producties

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.