28 november 2020

Trein deels ontspoord bij Den Haag

2 min read

Tussen Den Haag Centraal en Voorburg is donderdag aan het begin van de middag een trein deels ontspoord. Dit meldt ProRail. De reizigers zijn al uit de trein, er zijn wel mensen geschrokken maar er raakte niemand gewond.

Volgens de spoorbeheerder is een treinwagon door nog onbekende oorzaak ontspoord.

Tussen Den Haag Ypenburg en Den Haag Centraal rijden geen treinen door een defect spoor. De extra reistijd kan oplopen tot 60 minuten. Reizigers wordt geadviseerd de Haagse tram te nemen tussen Zoetermeer, Den Haag Ypenburg, Voorburg en Den Haag Centraal. Reizigers tussen Den Haag Centraal en Utrecht kunnen omreizen via Schiphol en tussen Den Haag Centraal en Gouda via Rotterdam.

ProRail verwacht dat het oponthoud tot tenminste 18.30 uur zal duren.

Stockfoto:©Hoogland-Producties

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.