28 november 2021

Mishandeling na aanspreken vuurwerk

2 min read

TUITJENHORN – Op oudejaarsavond is een 27-jarige vrouw ernstig mishandeld door drie jongens. De vrouw sprak de jongeren aan terwijl zij vuurwerk aan het afsteken waren. De jongeren konden dit niet waarderen en gaven de vrouw een fikse duw.

De jongens gingen vervolgens weer verder met het afsteken van hun vuurwerk en de vrouw uit het Noord-Hollandse Tuitjenhorn besloot de jongens nogmaals te confronteren. Daarop gingen de jongens volledig door het lint. De vrouw werd geschopt en geslagen en vervolgens op een harde manier tegen de grond gewerkt. Na de mishandeling sloegen de jongens op de vlucht.

De politie neemt de zaak zeer serieus en is op zoek naar getuigen die mogelijk iets gezien hebben. Het is niet bekend hoe het met de vrouw gaat.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie