15 oktober 2021

Hulpdiensten gehinderd door jongeren

2 min read

EDE – Afgelopen nacht werden hulpdiensten in Ede door een groep van ongeveer dertig kongerem gehinderd. De brandweer en politie werden met vuurwerk bekogeld. Volgens de politie heeft de groep ook vernielingen aangericht, zo vlogen verschillende auto’s in brand en zijn er ramen van woningen gesneuveld.

De groep jongeren trok de hele avond door de wijk Veldhuizen. Ze staken vuurpijlen af in de richting van brandweerlieden die bezig waren met het blussen van autobranden. Enkele voertuigen van de hulpdiensten hebben schade opgelopen.

Buurtcoaches gingen kort voor 00:00 uur de straat op om jongeren tot orde te roepen, maar volgend de politie blijft het desondanks onrustig in de wijk.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie