16 oktober 2021

Gescheurd trommelvlies door vuurwerkgooiers

2 min read

UTRECHT – in de wijken Kanaleneiland en Overvecht werden hulpdiensten bekogeld met vuurwerk. Agenten gingen polshoogte nemen toen zij op de hoek van de Bartolomeo Diazlaan en de Marco Pololaan een kapotte lantaarnpaal zagen, eenmaal daar werden zij met vuurwerk bekogeld. Met hulp van collega’s konden de angenten drie personen aanhouden. Bij dit incident sneuvelde één van de ruiten van de politieauto.

Later op de avond assisteerde de politie de brandweer aan de Marshalllaan bij een voertuigbrand. Ook hier werden zij met vuurwerk bekogeld, of er aanhoudingen zijn verricht is niet bekend.

Aan de Tigrisdreef is een agent gewond geraakt terwijl hij bezig was met een arrestatie. Ook hier werd er gegooid met zwaar vuurwerk. De agent liep hierdoor een gescheurd trommelvlies op.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie