28 november 2021

Ambtenaar geschopt na aanspreken vuurwerk

2 min read

DINTELOORD – gisteravond is een 41-jarige inwoner van Dinteloord aangehouden nadat hij een boa in zijn gezicht had geschopt.

De buitengewoon opsporingsambtenaar (boa) was met een collega naar een melding van vuurwerkoverlast gegaan, de verdachte zou een voorwerp in de richting van containers hebben gegooid. “Er was een grote steekvlam en het ging gepaard met een gigantische ontploffing”, zo meldt de politie.

Toen de boa’s de man hierover aanspraken en zijn identiteitsbewijs vroegen, begon hij hun te beledigen, vervolgens wilde de man weglopen. Daarop volgde een worsteling waarbij een van de ambtenaren een trap in het gezicht kreeg. De boa raakte hierbij gewond.

Dee politie is uiteindelijk gekomen en heeft de verdachte geboeid aangehouden voor mishandeling.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie