21 oktober 2021

Auto te water in Amsterdam

2 min read

AMSTERDAM – Zaterdagnacht is er bij de Kattenslootbrug in Oud-West een auto tr water geraakt, toen de brandweer ter plaatse kwam werden er geen personen aangetroffen. De politie vermoedt dat de auto in het water geduwd is.

De auto lag aan de kant van de Nassaukade half onder water. Omstreeks 08:30 uur zndagochtend heeft de brandweer het voertuig aan kant getrokken.

“We zijn uitgerukt voor een auto te water, maar hebben niemand aangetroffen. In en rondom de auto is ook gekeken of er personen aanwezig waren, maar die waren er niet.” Aldus een woordvoerder van de brandweer.

De politie vermoedt dat de auto het water in werd geduwd. Er is nog niemand aangehouden. “We zijn bezig met het onderzoek,” aldus een woordvoerder.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie