21 oktober 2021

opnieuw vernielingen in Swifterbant

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

SWIFTERBANT – Zaterdagochtend hebben meerdere mensen meldingen gedaan van vernielingen in Swifterbant. Eerder dit jaar werden er ook al meerdere meldingen gedaan van vandalisme.

Inwoners delen in een facebookgroep foto’s van bankjes die vermoedelijk met geweld kapot zijn gemaakt in het Swifterbos, ook moest de feestverlichting in het centrum van het Flevolandse dorp er weer aan geloven. Een lokale fietswinkel laat op de eigen Facebookpagina weten  dat de lampjes van de gevel afgetrokken zijn, en een bewoner van het Blazoen deelde dat de twee buitenspiegels van haar auto zijn afgebroken.

Het is onduidelijk of de vernielingen met elkaar in verband staan en wanneer het vandalisme precies heeft plaatsgevonden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie