24 oktober 2021

Twee gewonden en veel kijkers bij ongeval op kruispunt Almelo

2 min read

Bij een ongeval op de kruising van de Violierstraat en de Rietstraat zijn vanavond twee auto’s op elkaar geklapt. Een van de auto’s kwam pas na tientallen meters verderop tot stilstand. De auto heeft voor dat die tot stilstand kwam nog een paal geraakt en is gaan spinnen volgens getuigen waarna die tussen een andere auto tot stilstand kwam. De bestuurder van deze auto is door de brandweer bevrijd.

Beide slachtoffers zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis overgebracht. De politie heeft de straat geruime tijd afgezet.

Bij het ongeval stonden tientallen mensen te kijken. Sommige gingen midden op het kruispunt staan. De politie heeft volgens getuigen een aantal mensen zelfs weg moeten sturen zodat de hulpdiensten hun werk konden doen.

Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend, volgens getuigen komt het mede omdat de stoplichten daar veel te vroeg op knipperen gaan en dat de auto’s er veel te hard rijden.

Tekst en foto: ©Hoogland-Producties.

Geef een reactie