27 november 2020

Jonge boer hindert ambulance

2 min read

GRONINGEN – De politie heeft een 17-jarige tractor bestuurder uit Westerkwartier aangehouden. Hij zou op de A7 een ambulance gehinderd te hebben. De gehinderd ambulance vervoerde op dat moment een patiënt en reed met zwaailichten.

De patiënt is niet direct in gevaar geweest door de situatie, aldus een politiewoordvoerder.

Het incident gebeurde op de A7 tussen Beerta en Scheemda. De bestuurder wou enkele landbouwvoertuigen inhalen, tijdens de in haal actie werd hij gehinderd, waardoor de chauffeur flink op de rem moest trappen en kon deze hierdoor een aanrijding voorkomen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.