25 november 2020

Uitspraak moord broer Nabil B.

2 min read

AMSTERDAM – De rechtbank heeft S. tot twintig jaar cel veroordeeld. Het Openbaar Ministerie tekende hoger beroep aan, zij eisten 28 jaar celstraf. Het OM vindt dit een gerechtvaardige straf voor de moord, die volgens justitie een ,,aanslag op de rechtsstaat” was.

S. heeft bekend dat hij de moord gepleegd heeft, maar laat niks los over zijn opdrachtgevers. Nabil B. is kroongetuige in het liquidatieproces Marengo, waarin de nog altijd voortvluchtige Ridouan Taghi de hoofdverdachte is. Justitie houdt het kamp van Taghi verantwoordelijk voor de moord op B.’s broer. Taghi zou genadeloos afrekenen met verraders. Shurandy S. is tot op heden de enige die voor de moord voor de rechter is gebracht.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

©pixabay

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.