26 januari 2021

Urgente vermissing: Max Meijer

2 min read

ANTWERPEN – De Nederlandse Max Meijer wordt sinds zondagochtend vermist in het Belgische Antwerpen.  Hij verdween zondagochtend nadat hij bij een broodjeszaak is geweest in het Schipperskwartier in Antwerpen.

De uit Ossendrecht afkomstige man zou ’s morgens rond 06:00 uur voor het laatst gezien zijn in een kebabzaak. Meijer was in de nacht van zaterdag op zondag wezen stappen met een vriend, maar de twee raakten elkaar kwijt. De vriend pakte uiteindelijk een taxi naar huis. De auto van Meijer, met zijn spullen er nog in, bleef onaangeraakt.

De Brabander kwam niet op zijn werk opdagen, waarna zijn familie aangifte heeft gedaan bij de politie in Nederland. Inmiddels is ook bij de Belgische politie aangifte van de vermissing. Volgens de politie zijn er camerabeelden die mogelijk uitkomst bieden over de vermissing van de 23-jarige man.

Max heeft de avond voor zijn vermissing nog getankt bij Tamoil in Ossendrecht.

In de nacht van zijn verdwijning droeg Meijer een jeansbroek, beige schoenen van het merk Nike en een beige jas.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie
Foto ©Amy Meijer

Camerabeelden ©Tamoil

Geef een reactie