21 oktober 2021

Kindje komt te overlijden na aanrijding vrachtwagen bij een fabriek in het centrum van Aalst

2 min read

Omstreeks 08:00 is een kind aangereden door een vrachtwagen aan de parking glucoseproducent Tereos in het centrum van Aalst. Volgens HLN is het kindje overleden.

Het ongeval gebeurde aan één van de gevaarlijkste punten van Aalst. Het kruispunt van de Parklaan met de Alfred Nichelstraat en de Vilanderstraat, vlak in de buurt van de Zeebergbrug en de Cimorné. Het is daar dat de vrachtwagens af en aan rijden om de goederen van Tereos, beter bekend als de Amylum, weg te brengen.

Middenin de ochtendspits reed een vrachtwagen achteruit op de parking richting het voetpad van de Alfred Nichelstraat. Daar liep het kindje met zijn oudere zus en jongere broer. Ook hun mama liep bij hen. De vrachtwagen moet het jonge kind niet opgemerkt hebben.

Tekst:HLN
Foto:Hoogland-Producties

Geef een reactie