Urgente vermissing: Niels Brunink

OMMEN – De politie is met enige urgentie op zoek naar Niels Brunink uit Ommen. De 31-jarige Ommenaar werd 8 december voor het laatst gezien bij het Radboudziekenhuis in Nijmegen rond 16:15 uur. „Wij maken ons ernstige zorgen”, aldus de politie.

De man zou zijn weggelopen uit het ziekenhuis, nadat hij onlangs opgenomen was. De politie wil vanwege zijn privacy niets kwijt over de reden van de opname, maar kan wel zeggen dat het ging om een onverwachte opname. „Het is wel opmerkelijk dat iemand wegloopt uit een ziekenhuis. Dat roept wel vragen op en wij willen graag weten of het goed met hem gaat”, aldus politiewoordvoerder Simen Klok.

Brunink is 1.86 meter lang en heeft een normaal postuur. Hij droeg een trui met bloemenprint, een grjjs met blauwe Brunotti jas met capuchon, een grijze spijkerbroek en bruine hoge schoenen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

©Politie Nijmegen

Advertenties