15 oktober 2021

Kater overleden nadat er vuurwerk in zijn anus was afgestoken

2 min read

IJSSELSTEIN – DJ Karel liep rond bij het park grenzend aan de Hogebiezen, toen de rode kater zich gisteren vreemd gedroeg, nam zijn baasje hem mee naar de dierenarts. “Die onderzocht hem en zag dat er rondom zijn anus haar weggeschroeid was. Zijn achterste was ook veel groter dan normaal: wel drie bij drie centimeter”, zegt zijn geschrokken baasje, Marga Smolders. Tien centimeter van zijn darm was weggebrand. De kater overleed, als gevolge van vuurwerk die in zijn kont was gestopt. ”Zo lief en dan op deze manier aan je einde moeten komen.”

Marga is erg verdrietig om de dood van haar kater en is op zoek naar degene die verantwoordelijk zijn voor deze trieste en lage actie. Daarnaast waarschuwt Marga andere katteneigenaren: “Houd uw kat rond deze tijd binnen.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie