21 oktober 2021

Pool neergestoken in gedeelde woning

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ROOSENDAAL – Zondagmiddag is een 34-jarige Pool op zijn gezicht en armen gestoken. De politie heeft een 20-jarige arbeidsmigrant als verdachte aangehouden. Beiden zijn woonachtig in het pand aan de Raadhuisstraat waar de steekpartij heeft plaatsgevonden.

Het slachtoffer had ruzie gehad met landgenoten, toen hij na zijn terugkeer uit Polen had gehoord dat zijn kamer aan iemand anders was toegezegd.

De man was enkele dagen terug gekeerd naar zijn vaderland om de uitvaart van een familielid bij te wonen. Toen hij zich weer meldde in het huis in Roosendaal kreeg hij ruzie en werd hij hierbij geschopt, geslagen en met een mes gestoken. De verdachte werd rond 14:45 uur door de politie opgepakt.

Het slachtoffer wees de dader zelf aan toen deze als omstander stond toe te kijken hoe de man een ambulance in werd geholpen.

De recherche onderzoekt de steekpartij verder.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie