21 oktober 2021

Persoon gewond na steekincident

2 min read

ZWIJNDRECHT – De hulpdiensten kregen maandagmiddag omstreeks 13:15 uur een melding over een steekpartij. Bij drsteekpartij aan de Karel Doormanlaan is één persoon gewond geraakt, deze is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.

Meerdere hulpdiensten gingen ter plaatse. Zowel de politie, als ambulances en een traumahelikopter zijn uitgerukt. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Volgens een woordvoerder was hij op het moment van vervoeren nog bij kennis.

Wat er precies is gebeurd wordt nog door de politie onderzocht. Het slachtoffer werd gevonden bij een kapperszaak aan de Karel Doormanlaan, maar ook aan de Stationsweg doet de politie onderzoek.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie