1 december 2021

Meerdere arrestaties bij uit de hand gelopen familieruzie

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

APELDOORN – Agenten hebben vier personen opgepakt na een schietpartij in Apeldoorn. Onder de arrestanten zijn twee mannen die gewond raakten. Waarschijnlijk gaat het om een uit de hand gelopen ruzie tussen twee families.

Zondagavond kreeg de politie de eerste melding binnen. Agenten hebben de boel gesust, maar later escaleerde het alsnog. Bij de ruzie werden schoten gelost. Een van de gewonden, een 27-jarige man, klopte aan bij een huis aan De Sikkel en vroeg een ambulance te bellen. Hij is aangehouden, omdat hij vermoedelijk een wapen bij zich had, deze lag nog in het huis waar hij om hulp heeft gevraagd.

De andere gewonde is een 28-jarige man uit Apeldoorn. Hij meldde zich na het schietincident in een ziekenhuis in Deventer. Nadat hij behandeld werd aan zijn verwondingen, werd hij gearresteerd voor poging tot doodslag.  doodslag.

De twee andere verdachten van  26 en 24 jaar oud zijn eveneens afkomstig uit Apeldoorn.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie