21 oktober 2021

Man slaat medeweggebruiker het ziekenhuis in

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

PRINSENBEEK – Een 57-jarige automobilist heeft een andere weggebruiker het ziekenhuis ingeslagen. Het slachtoffer had kort daarvoor naar zijn belager geseind, omdat de man niet voldoende rechts zou hebben gehouden.

Beide mannen reden rond 08:30 uur op de A16 richting Prinsenbeek toen de verkeersruzie ontstond. Het slachtoffer reed achter de verdachte. Nadat hij geseind had met zijn lichten, haalde hij de verdachte in. Terwijl de 57-jarige automobilist werd ingehaald, maakte hij gefrustreerde gebaren richting het slachtoffer.

Beiden namen daarna de afslag Prinsenbeek. De 57-jarige man zette zijn auto voor die van de automobilist met wie hij kort daarvoor al onenigheid had gehad. Beide mannen stapten uit, waarop de verdachte de ander in zijn gezicht sloeg. Het slachtoffer belandde op het wegdek en moest zich in het ziekenhuis laten behandelen.

Meerdere getuigen hebben een verklaring afgelegd. De verdachte werd later thuis gearresteerd. Hij wordt voor onderzoek vastgehouden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie