28 november 2021

Verdachte geeft zichzelf aan

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

BERKEL – Een inwoner uit Berkel heeft zich zondagochtend bij de politie van Rotterdam gemeld voor het vernielen van 64 auto’s in Berkel en Rodenrijs. De man zou in de nacht van vrijdag op zaterdag in zes straten hebben toegeslagen. Wat zijn motief voor de vernielingen was is nog onduidelijk.

De vernielingen wisselen van afgetrapte spiegels tot het inslaan van koplampen en het verwijderen van ruitenwissers. Het vandalisme is vastgelegd door een dashboardcamera van één van de buurtbewoners.

De 44-jarige verdachte was goed op de beden te zien, de beelden werden online verspreid. Een woordvoerder van de politie bevestigd dat de man zichzelf heeft aangegeven.

De man zit nog vast. Politie Rotterdam vraagt aan gedupeerden die nog geen aangifte hebben gedaan dit wel zo snel mogelijk te doen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie