16 oktober 2021

Auto rijdt in op groep jongeren

2 min read

KLAZIENAVEEN – Gisteren heeft een auto opzettelijk ingereden op een groep jongeren. Één van hun werd geraakt en brak zijn enkel.

Volgens de politie liep de groep van vijf jongens rond 14:00 uur over de parkeerplaats aan de Langestraat. Op dat moment begon een donkere stationwagen te toeteren, waarschijnlijk omdat de jongeren niet aan de kant gingen.

Getuigen hoorden en zagen vervolgens dat de bestuurder van de stationwagen gas gaf en op de groep inreed. De bestuurder is daarna met hoge snelheid weggereden.

Volgens getuigen zat er een man achter het stuur, naast hem zat een vrouw. Het gaat om een zwarte of donkerblauwe auto. Het kenteken van de auto begint mogelijk met 72. De politie is nog op zoek naar de dader en roept getuigen op zich te melden bij de politie.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie