26 januari 2021

Het geluk staat niet aan de zijde van FC Dordrecht

2 min read

DORDRECHT – Het is de ploeg van Cláudio Braga niet gelukt om voor een zege te zorgen tegen de Friese koploper, SC Cambuur. De Friezen stonden bij rust al met 1-4 voor.

FC Dordrecht deed een kwartwedstrijd mee met de koploper, zeker in de beginfase was het niet de slechtste ploeg en na de 0-1 van Robin Maulun maakte Pedro Marques meteen gelijk via een strafschop. Door Mees Hoedemakers kwam Cambuur weer op voorsprong waarna het voor rust nog twee keer heeft gescoord.

Na de rust namen Friezen wat gas terug, hierdoor werd de tweede helft wat minder interessant. Wel was er nog een vervelend moment voor de schapenkoppen. Anass Achabar moest per brancard het veld verlaten na een ongelukkige botsing. Vlak voor de wedstrijd werd afgefloten maakte Stef Gronsvel de eindstand wat dragelijker voor het thuisfront.

De wedstrijd eindigde met 2-4 verlies voor de Dordtse club.

Volgende week gaat FC Dordrecht op bezoek bij Jong PSV. In Eindhoven zal de ploeg van Cláudio Braga proberen te herstellen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

©Pixabay

Geef een reactie