21 oktober 2021

Diefstal op het graf van zoon

2 min read

BUSSUM – Voor de zoveelste keer is er iets gestolen van het graf van haar zoon, Wesley. Edith van den Akker is ten einde raad. Dit keer gaat het om een bankje met een grote emotionele waarde.

„Het is gemaakt door de buurman van mijn schoonmoeder. Hij moest nog één keer in de lak, maar de buurman overleed voordat hij het kon afmaken. Hierdoor heeft het bankje nóg meer waarde voor ons”, zo vertelt Edith.

Wesley overleed acht jaar geleden op Eerste Kerstdag. Het is voor de familie dus sowieso al een moeilijke periode. „Nu gebeurt er in deze maand ook nog zoiets laf. Ik hoop dat de dader het bankje gewoon terugzet. Dan zijn we al blij. Deze man of vrouw heeft geen idee wat voor een impact dit op ons heeft.”
Het is niet de eerste keer dat er iets gestolen is van het graf en Edith heeft al meerdere keren aangifte bedaan bij de politie. „Harteloos en respectloos om zoiets mee te nemen.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie