16 oktober 2021

Heftige brand in Dedemsvaart

2 min read

DEDEMSVAART – Omstreeks 08:00 uur vanmorgen vroeg is de brandweer met hoge spoed uitgerukt voor een brand in het noorden van het dorp. Het betreft een twee-onder-eenkap woning aan de Rozenheim in Dedemsvaart.

De brandweer schaalde op naar ‘grote brand’ en ging met voertuigen uit Hardenberg, Slagharen, Balkbrug en Zuidwolde ter plaatse.

Door de heftige rookontwikkeling kregen buurtbewoners het advies om ramen en deuren gesloten te houden, een nog onbekend aantal woningen was ontruimd vanwege de rookvorming. Rond 08:52 uur werd het sein brandmeester gegeven. Bij een naastgelegen woning zou een zogenoemde  ‘doorgeslag’ hebben plaatsgevonden. De straat heeft geruime tijd vol gestaan met rook.

De bewoners waren ten tijde van de brand zelf niet in de woning aanwezig.

De brandweer doet momenteel nog  onderzoek naar de oorzaak van de brand.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie