21 oktober 2021

FC Dordrecht verkeert in moeilijkheden

2 min read

DORDRECHT – Voor voorzitter Hans de Zeeuw is het niet ondenkbaar dat FC Dordrecht bezig is met haar laatste seizoen. Er wordt gevreesd voor de toekomst in het betaald voetbal. Zonder de financiële steun van de gemeente lijkt het einde voor de club een zekerheid.

Wat de preses betreft zijn er op dit moment drie mogelijkheden. De club verkopen aan een buitenlandse partij, de liquidatie van de club aanvragen of hulp van de politiek krijgen, al lijkt de laatste zeer onwaarschijnlijk.

De coalitie van Beter Voor Dordt, CDA, ChristenUnie/SGP en VVD weigert om de club een garantstelling van zeventien miljoen euro te geven voor ontwikkeling van sportpark Krommedijk, het huidige stadion is zwaar verouderd.

Na zeventien speelronden staat de Dordtse voetbalclub onderaan in de Keuken Kampioen Divisie.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie