24 oktober 2021

Politie treft 2000 kilo zwaar vuurwerk aan

2 min read

Enschede – Een 29-jarige man werd op heterdaad betrapt met dozen vuurwerk in zijn auto.

Vorige week dinsdag 26 november werd een 29-jarige man uit Enschede aangehouden. Hij vervoerde in zijn auto dozen met illegaal vuurwerk. De politie stelde een onderzoek in en trof totaal 2000 kilo illegaal vuurwerk aan op twee locaties. Een groot gedeelte van het materiaal dat in beslag is genomen zijn zware explosieven. De man is inmiddels weer in vrijheid gesteld. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt.

Illegaal vuurwerk melden kan ook anoniem

Illegaal zwaar vuurwerk ligt in veel gevallen gewoon opgeslagen bij mensen thuis. Dat zorgt voor levensgevaarlijke situaties voor de omgeving.

Daarom roepen wij uw hulp in om slachtoffers te voorkomen, maar ook ter bescherming van uzelf. Weet u waar illegaal vuurwerk ligt opgeslagen, laat het ons dan weten. Dat kan anoniem via 0800-7000.

©Politie.nl

Geef een reactie