15 oktober 2021

Politie doorzoekt woningen van verdachten verkrachtingszaak

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

DEN BOSCH – Negen auto’s en duizenden euro’s zijn dinsdag in beslag genomen door de politie. Dit in verband met de groepsverkrachtingen in Den Bosch. Zo laat de politie weten nadat er in alle woningen doorzoekingen zijn geweest. De spullen zijn in beslag genomen vooruitlopend op eventuele schadevergoedingen aan de slachtoffers, die later door de rechter eventueel opgelegd kunnen worden.

Tijdens de doorzoekingen werden ook andere dingen in beslag genomen die als bewijs kunnen dienen. De politie heeft in het onderzoek ook naaktfoto’s en ander beeldmateriaal gevonden waar mogelijk de slachtoffers op te zien zijn.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie