28 november 2021

Verdachte aangehouden voor steekincident Grote Marktstraat

2 min read

Den Haag – De politie hield zaterdagmiddag 30 november een verdachte aan in verband met het steekincident op vrijdagavond 29 november aan de Grote Marktstraat. Bij het incident raakten drie mensen gewond.

 

Politie-embleem

De verdachte – een 35-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats – werd rond 17:40 uur aangehouden bij een daklozenopvang in het centrum van Den Haag. Hij is overgebracht naar een politiebureau waar hij wordt verhoord.

 

De precieze toedracht van het steekincident is nog onduidelijk. Vooralsnog zijn er geen aanwijzingen gevonden die er op wijzen dat er sprake was van een terroristisch motief. Wat het motief voor het steekincident dan wel was wordt nog onderzocht

©politie.nl

Geef een reactie