21 oktober 2021

Grote brand in gemeentehuis

2 min read

OBDAM – In het voormalig gemeentehuis in Obdam is zondagmiddag rond 16:30 uur een grote brand uitgebroken. Volgens de Veiligheidsregio NHN zijn er meerdere eenheden van de brandweer opgeroepen om de brand te blussen. Het pand dat gevestigd is aan de Dorpsstraat is een rijksmonument.

Het pand dat in 1875 is gebouwd, is op dit moment in gebruik als woonhuis. De bewoner wist het pand te verlaten. De brandweer probeert te voorkomen dat de brand overslaat op andere gebouwen, zo meldt de veiligheidsregio. De oorzaak van de vlammenzee is nog onbekend.

Buurtbewoners zijn geadviseerd om ramen en deuren dicht te houden en ventilatiesystemen uit te zetten. De brandweer houdt een naastgelegen verzorgingshuis extra goed in de gaten.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie