24 oktober 2021

Persoon raakt gewond bij aanrijding Apeldoorn

2 min read

Apeldoorn 27-11-2019- Omstreeks 07:20 heeft er een ongeval letsel plaats gevonden met een voertuig van de Koninklijke marechaussee

Dit gebeurde op de T-splitsing Laan van Spitsbergen en de Sportlaan te Apeldoorn. Een vrachtwagen is tegen een busje van de Koninklijke marechaussee aangereden. De bestuurder van het busje is hierbij gewond geraakt. Hij is overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de vrachtwagen is met de schrik vrij gekomen. Volgens getuigen heeft de bestuurder van het busje de vrachtwagen over het hoofd gezien. De VOA van de Koninklijke marechaussee doet onderzoek naar het Incident. De Koninklijke marechaussee heeft na het ongeval de weg afgezet voor het onderzoek. Een bestuurder dacht dat dit niet voor hem gelden en reed door de afzetting. De bestuurder heeft een proces-verbaal gekregen. Over het letsel van de bestuurder is niets bekend. Het busje van de Koninklijke marechaussee is afgesleept.

Hoogland-Producties

Geef een reactie