24 oktober 2021

Vlammen slaan uit dak bij brand in Almelo

2 min read

Toen de hulpdienst bij het huis aan de Merelstraat kwam, sloegen de vlammen al uit het dak. De brandweer heeft inmiddels de brand geblust.

Het vuur ontstond vanmiddag omstreeks half drie in de aanbouw van de woning. Buren hebben nog tevergeefs geprobeerd de brand te blussen met een tuinslang. De brandweer had het vuur al snel onder controle en heeft inmiddels het sein brandmeester afgegeven.

Er raakte niemand gewond bij de woningbrand. Hoe het vuur heeft kunnen ontstaan, is niet bekend. De achterkant van het huis is zwaar beschadigd geraakt door de brand. De brandweer heeft een deel van de buitenkant van de aanbouw gesloopt om de brand goed te kunnen blussen. Ook is de staat enige tijd afgesloten voor verkeer

Foto: Hoogland-Producties

Geef een reactie