28 november 2021

Stadhuis ontruimd vanwege granaat

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

HAARLEM – Het is dinsdag tijdelijk ontruimd vanwege een verdacht voorwerp voor de deur van het gebouw. De politie meldt dat het om een granaat blijkt te gaan. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) heeft het voorwerp weggehaald. De trap is nog afgezet, maar de rest van de omgeving wordt weer vrijgegeven.

Het is niet duidelijk wie de granaat voor het stadhuis heeft neergelegd en welke bedoeling hier achter zat. De politie kan niet zeggen of er een verband is met de bedreigingen tegen Jos Wienen, dburgemeester van de stad.

Hij wordt al geruime tijd extra beveiligd vanwege dreigingen uit een nog onbekende hoek. Eerder dit jaar werd er ook al een verdacht voorwerp gevonden voor de deur van het stadhuis. Toen bleek het om een lege koffer te gaan.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie