15 oktober 2021

Ministeries ontruimd vanwege brand gerucht

2 min read

gebouw van het Ministerie van Algemene Zaken

DEN HAAG – Maandag rond 13:00 uur zijn de ministeries van Volksgezondheid, Welzijn en Sport en van Sociale Zaken en Werkgelegenheid ontruimd na een brandalarm zo bevestigt een woordvoerder van de veiligheidsregio. Ongeveer zevenhonderd medewerkers zijn geëvacueerd.

De brandweer is met meerdere eenheden uitgerukt na een melding van rookontwikkeling op de derde etage van het ministerie van Sociale Zaken. In een technische ruimte was rook ontstaan waardoor het brandalarm afging. Volgens de brandweer raakte er niemand gewond.

Rond het eind van de middag werden de gebouwen weer vrijgegeven.

Onder de geëvacueerde medewerkers zou ook minister-president Mark Rutte zijn.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie