6 december 2021

Grote hoeveelheid drugs gevonden in haven

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ROTTERDAM – Afgelopen weekend heeft de douane niet alleen een partij van 300, maar ook eentje van bijna 700 kilo cocaïne ontdekt in de haven van Rotterdam. Zo bevestigd het openbaar ministerie.

De vondst werd om onderzoeksredenen niet eerder naar buiten gebracht omdat het deel uitmaakt van een lopend onderzoek. De cocaïne was verdeeld over een twintigtal sporttassen in containers. De twee vondsten staan los van elkaar.

De harddrugs zaten in containers met balen koffie die uit Brazilië kwamen. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht. De inbeslagname van de andere partij ging gepaard met de arrestatie van drie personen in een busje. Volgens het OM leidde een tip tot de vondst en de arrestaties.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie