15 oktober 2021

Extra politie inzet in Rotterdam

2 min read

ROTTERDAM – Vanavond was er meer blauw te zken bij de Bijenkorf in Rotterdam, de politie is zichtbaar aanwezig na tips over een dreigende plundering.

Volgens RTV Rijnmond werd de ingang naar de winkel in de Koopgoot vervroegd gesloten. Een groepje jongeren zou van plan zijn geweest om via die ingang naar binnen te stormen, dure kleding te pakken en het daarna op een rennen te zetten. In de omgeving waren agenten te paard aanwezig en reden er agenten op motoren door de Koopgoot.

Eerder deze maand vond er een soort gelijk plot voor. de JD Sports in de Bijlmer en op het Rokin waren toen geplunderd. Ook bij deze diefstallen snelde een groep jongeren naar binnen, namen ze duren spullen mee en vertrokken ze daarna net zo snel als dat ze binnenkwamen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie