21 oktober 2021

Medewerkster ernstig gewond geraakt in Veldzicht

2 min read

BALKBRUG – Bij de psychiatrische kliniek Veldzicht in Balkbrug, zijn twee medewerkers gewond geraakt bij een steekpartij. Een woordvoerder van Veldzicht bevestigt dat één medewerker ernstig gewond is geraakt.

Volgens een woordvoerder van het ministerie van Justitie en Veiligheid is de medewerkster buiten levensgevaar en is zij bij bewustzijn. Na de steekpartij is ze naar het ziekenhuis gebracht.

Het ministerie zegt dat een cliënt uit de vreemdelingenbewaring de medewerkster heeft aangevallen. Dat zou zijn gebeurd met een zelf gemaakt steekwapen. Na het incident is de cliënt overmeesterd en aangehouden, hierbij liep hij verwondingen op.

De dader zat in het strafrechtelijke gedeelte van de kliniek, zo vertelt een woordvoerder van de kliniek. De cliënt kreeg een psychiatrische behandeling en was afkomstig uit de gevangenis.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie