21 oktober 2021

Vermiste vrouw uit Leiden mogelijk gevonden

2 min read

LEIDEN – Vandaag is in het water van de Vlietlanden bij Leiden een zwarte auto aangetroffen met daarin het lichaam van een vrouw. De politie meldt dat het vermoedelijk om de 51-jarige vermiste Karin Heemskerk uit Leiden gaat.

De politie onderzoekt hoe de vrouw om het leven is gekomen.

Een grote zoekactie afgelopen vrijdag in het gebied tussen Leiden, Voorschoten en de Vlietlanden, met onder meer sonarboten en honden, was destijds nog zonder resultaat.

De 51-jarige vrouw is voor het laatst gezien toen zij op zondag 27 oktober rond 23:45 uur haar woning verliet. Vlak daarvoor zou zij bij het Alrijne Ziekenhuis in Leiderdorp zijn geweest. Bij een nabij gelegen parkeergarage werd de pinpas van de vrouw voor het laatst gebruikt. Tussen 22:00 uur en 22:30 uur is zij nog thuis gekomen, niet veel later vertrok ze weer en sindsdien is er niks meer van de vrouw vernomen.

Mogelijk is ze vertrokken met haar auto, een zwarte Toyota Aygo met witte strepen op de voorkant.

Tekst ©Hoogland Producties / Sven Fotografie
Foto ©Politie Leiden Midden

Geef een reactie